Otse põhisisu juurde

Kui kaua meie abielu Buzzfeedi arvates kestab?

Usun, et paljud meist on ühel või teisel hetkel oma elus igavuse peletamiseks teinud Buzzfeedis või mõnel muul "kvaliteetlehel" igasugu tobedaid teste, mille tulemusena saab teada, mis tüüpi võileib sa oled või mitu lapselast sa saad. 
Niisiis tegin endale lahti mitukümmend tab'i korraga ja hakkasin suurel tuhinal teste täitma, et näha, mida Buzzfeed ja muud testigurud oskavad minu ja Hardi suhte/abielu kohta öelda. Tulemuseks oli põnev ja naljakas ajaviide, mida teistegagi jagada.

Testid jagunesid sisuliselt kolme kategooriasse. Esimest tüüpi testid tegelesid meie kui paari tüübi kindlakstegemisega. Millised me oleme ja kellele kuulsatest paaridest sarnaneme? Teine testkond üritas ennustada, millal me altari ette astume ja abiellume. Omamoodi trikikas küsimus, arvestades, et me oleme juba abielus, aga kas selgeltnägijast test ei peaks seda siis juba oskama öelda?... Kolmas punt teste tahtis aga meile teada anda, kui kaua meie abielu õigupoolest kestab. Mis tulemusi testid siis välja andsid?


1. Milline paar me oleme?
Esmalt tegin testi, mis pidi meile teada andma, millise kirjandusest pärit paari moodi me kõige enam oleme. Testi leiab siit. Küsimused olid kohati veidrad ja irrelevantsed, aga tulemusena sain teada, et me oleme väidetavalt Katniss ja Peeta "Näljamängudest". Naljakas, kuna isiksustelt ei ole me kumbki kummagagi üldse sarnased ja meie kogemused paarina on ka täiesti erinevad (ma ei pea silmas seda, et me Hardiga pole pidanud alaealisi lapsi massiliselt tapma, vaid pigem seda, et me ei ole läbinud kahtluste, eraldatuse ja masenduse perioode, kus suhe on ebakindel või olematu). Aga raamatusari on iseenesest cool ja huvitav, nii et lugeda-vaadata soovitan ikka.

Järgmiseks valisin testi, mille eesmärk oli välja selgitada, milline multikast pärit paar me oleme. Testi leiab siit. Seekord olid küsimused juba natuke paremad, ja tulemusena oleme me Ellie ja Carl multikast "Up". Muidu oleks see vist parim tulemus, mida üldse saada, kui ma ei teaks selle multikapaari kurba lõppu ja elukäiku. 


Veel lausa eraldi on olemas test, selgitamaks välja, milline Disney multikapaar te olete. Seda saab teha siin. See test oli ka üpris korralikult koostatud, ja tulemusena oleme me Anna ja Kristoff multikast "Frozen". Kohati täitsa kattub eelmise tulemusega, vähemalt üldise emotsionaalse vibe'i poolest, mis paaride vahel valitses. 


Fiktsionaalsest maailmast väljumiseks tegin testi, mis ütleb, millise kuulsuste paari moodi me kõige rohkem Hardiga olevatSiin on link ka. Testi põhjal oleme me...

Päris täpselt ei oska öelda, miks, aga... nad on toredamad ja kokkuhoidvamad, kui üldsus võiks arvata!

Okei, ja siis ma tegin veel ühe testi, mis pidi ütlema, millise fiktsionaalse paari moodi me kõige enam olemeSiin on link ka. Ja - võta näpust - ma sain uuesti tulemuseks Ellie ja Carli multikast "Up"! Ei tea, mis tüüpi vastused mind siis reedavad ja just sellesse kategooriasse paigutavad. Loodan, et meil läheb lõpuks ikkagi natuke toredamalt kui "Up" tegelastel.


2. Millal me abiellume?
See suur ja müstiline küsimus: aga millal me siis ikkagi abiellume?! Kuigi kõik on juba ametlik, püüavad mõned testid sellele ikkagi vastust leida. Buzzfeed pakkus näiteks, et ma abiellun 50-aastaseltSee test pakkus aga, et abiellun kolme aasta pärast. Noh... igatahes ei arvanud kumbki ära, et ma juba olengi abielus. Võib-olla oli see minu poolt natuke sohitegemine ka siis.

3. Kui kaua meie abielu kestab?
Nonii, see suurim küsimus on oraaklitele esitatud. Mida nad vastasid?
See test igatahes ütleb nii, ja ma usun, et see on ka hea koht, millelt testitegemine tänaseks lõpetada ka:


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Kodukootud kaerapiim 3 minutiga

Kui oled laktoositalumatu, vegan või lihtsalt huvitatud uute maitsete ja loodussäästlike alternatiivide avastamisest, siis üks suurepärane valik on asendada loomne piim taimsega.

Mis on spirituaalsus & miks ma sellega tegelen (& sina võiksid ka)

Viimase paari aasta jooksul olen üpris intensiivselt tegelenud spirituaalsete teemadega ja niisiis mõtlesin, et oleks aeg seda kogemust ka teistega rohkem jagada.

Hummus - ise tehtud, hästi tehtud

Hummus kogub populaarsust sama kiiresti kui Jüri Ratas seda kaotab. Ma ei ütle, et "hummus peaministriks", küll aga tasub kaaluda selle maitsva määrde kandidatuuri uute liikmete valimisel oma retseptikogusse.